Used Setra S 315 Nf for sale (70,344)
Untersteinach City bus
SetraS 315 NF
Untersteinach City bus
SetraS 415 NF
Neusorg City bus
SETRAS 415 NF, LE, KLIMA, TOP BUS .: 1835
Neusorg City bus
SETRA5 X vorhanden, S 415 NF / Klima / ID 1633
Neusorg Intercity bus
SETRAS 315 UL /415 UL, Schaltung354 PS Motor
SETRAS 415 NF/ KLIMA, TOP BUS .: 1836
SetraS 415 NF
SetraS 415 NF
SetraS 416 NF
Untersteinach Intercity bus
SetraS 315 GT
SetraS 416 NF
Haßfurt City bus
SETRAS 415 NF
Haßfurt City bus
SETRAS 415 NF KLIMA ZF-Automatik 350 PS
Schwabach Intercity bus
SETRAS 415 NF Sitzpl. 41 Stehpl. 44 Roll. 1
Schwabach Intercity bus
SETRAS 415 NF