OP1000HSE
High Level Order Picker
Toyota
OP1000HSE
ONO plus VAT
Location
Köln
Machine data
- Machine type:
- High Level Order Picker
- Manufacturer:
- Toyota
- Model:
- OP1000HSE
- used
- Operating hours:
- 2,898 h
Price & Location
ONO plus VAT
- Rental:
- is possible
- Seller location:
- Hansestrasse 103, 51149 Köln, Germany
Call
Technical details
- Load capacity:
- 1,000 kg
- Lifting height:
- 6,075 mm
- Construction height:
- 2,750 mm
- Fork length:
- 1,000 mm
- Drive type:
- Elektro
Details about the offer
- Listing ID:
- A17561138
- Reference number:
- Update:
Description
High-lift order picker
Load center: 500
Technical condition: normal
Battery Volt: 48V
Battery Ah: 465Ah
Battery year of construction: 2007
Rotating beacon, 2 pieces, work light
Giedju D Svwepfx Abmst
The listing was translated automatically. Translation errors are possible.
Load center: 500
Technical condition: normal
Battery Volt: 48V
Battery Ah: 465Ah
Giedju D Svwepfx Abmst
Seller
Note: Register for free or log in, to access all information.
Registered since: 2022
43 listings online
Send inquiry
Telephone & Fax
+49 2203 ... show
These listings may also fit your interest.
Listing
Częstochowa
1,586 km
Jungheinrich EKM 202 order picker
JungheinrichEKM 202
JungheinrichEKM 202
Listing
Velen
785 km
Heavy-duty trailers
WMTD40/8,0 x 3,0
WMTD40/8,0 x 3,0
Velen
785 km
Heavy-duty trailers
WMTD30/7,0 x 2,5
WMTD30/7,0 x 2,5
Hardinxveld-Giessendam
674 km
BT VCE 150 A
BTVCE 150 A
BTVCE 150 A